Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 300x150x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 130x100x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
11,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 260x250x75mm wew. 3W C 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 61,80 zł brutto61,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,06 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
74,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x600mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
16,67 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x200mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 225x225x225mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 140x100x50mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
4,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 590x390x200mm 5W BC 760g/m2 Szary Pocztex M 1 szt.
Cena regularna: 15,11 zł brutto11,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,64 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10,58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,58 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
114,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
8,33 zł brutto / szt. za 1 szt.
(8,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 20 szt.
154,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
84,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 490g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
33,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x250mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
9,32 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.