Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
61,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x60mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
36,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 600x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 83,40 zł brutto82,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,26 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 75,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 75,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x50mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,74 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x450mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 101,40 zł brutto89,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,47 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 81,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 81,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x450x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
168,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x700mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
16,86 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 450x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 345x245x47mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
22,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.