Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 120mm 245x245x91mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
3,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 140mm 245x245x105mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
5,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 160mm 245x245x116mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na średnie rośliny fi 180mm 245x245x135mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
6,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 200mm 294x294x151mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
7,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 220mm 294x294x161mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 240mm 294x294x181mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
9,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Wkładka do kartonu na duże rośliny fi 260mm 294x294x201mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Brązowy karton ozdobny, pudełko karbowane z wieczkiem 150x150x70mm wew. 4W FE 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
23,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x60mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
21,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x400mm 3W B 400g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,90 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
53,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 360x350x190mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
126,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 270x145x70mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x450x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
89,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 450x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.