Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x500x700mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,45 zł brutto19,26 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,26 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,51 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę 310x310x40mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
11,52 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 180x100x70mm 3W E 410g/m2 Biały Komplet 20 szt.
26,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
112,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
31,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 89x89x108mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 380g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
57,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
106,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
73,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
10,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.