Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 200x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
30,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x60mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,62 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x350mm 3W C 530g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
77,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 150x100x17mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
2,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x250mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
10,40 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x100x20mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
4,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
125,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
58,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,72 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x500mm 5W EB 490g/m2 Szary 1 szt.
12,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
30,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.