Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
25,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 3W B 380g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
88,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
69,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
106,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x250x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
60,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x250mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
72,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,92 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L 1 szt.
9,92 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x45mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.