Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 350x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x700mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,75 zł brutto20,55 zł brutto / szt. za 1 szt.
(20,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,68 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x200mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
80,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x80mm 3W B 320g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
60,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail 215x155x35mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
8,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x80mm 3W B 380g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
74,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x110mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
83,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x250x150mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
74,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 160x160x130mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x450x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
15,26 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.