Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 400x250x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x800mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 18,33 zł brutto14,11 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,11 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,83 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 393x287x110mm wew. 3W B 400g/m2 Szary Komplet 10 szt.
49,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x20mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Poczta Polska List S Komplet 10 szt.
7,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
32,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 850x350x300mm 3W C 480g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x580mm 3W C 450g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 15,90 zł brutto13,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,72 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 33,00 zł brutto29,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,45 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 40 szt.
37,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.