Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 850x350x250mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
14,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x150x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
9,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
166,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,60 zł brutto19,40 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,40 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,64 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 89x89x73mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 600x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x600mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 15,39 zł brutto13,54 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,54 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,31 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x200x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x200mm 3W B 380g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
43,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
85,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x100mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
11,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x380x190mm 3W B 420g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
48,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.