Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton Multimail 310x215x30mm 3W C 350g/m2 Szary Komplet 10 szt.
17,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
176,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
29,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,48 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C 1 szt.
8,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
72,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
81,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 410g/m2 Biały Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
Cena regularna: 75,80 zł brutto75,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,50 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
99,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 650x450x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
14,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
68,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
82,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
90,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 42,60 zł brutto37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 34,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x250mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.