Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 350x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
118,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
106,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 121x89x108mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
11,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x250x150mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
93,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
96,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
27,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x150x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 140x100x50mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 10 szt.
5,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
83,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,32 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.