Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 520x380x130mm wew. 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
150,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x250mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
100,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
106,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
16,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
170,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x100mm wew. 3W C 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x20mm 3W E 390g/m2 Szary Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
14,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x130mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
25,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W BC 580g/m2 Biały Komplet 20 szt.
147,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
66,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 305x60x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x150mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 330x180x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.