Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 250x200x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x200mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
26,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x125mm wew. 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x160x130mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
23,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,58 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 600x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x200x190mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 318x225x47mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 10 szt.
19,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 279x88x109mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 25,00 zł brutto22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 20,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,60 zł --7%
Teraz taniej o-7%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
103,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
104,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
119,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 230x160x20mm 3W E 340g/m2 Szary Poczta Polska List S Komplet 10 szt.
7,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x250mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 64,70 zł brutto57,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,70 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 51,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 51,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
102,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x230x230mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 55,80 zł brutto44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,80 zł -20%
Teraz taniej o20%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 30,00 zł brutto29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.