Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 550x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,27 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x200mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
168,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x20mm 3W E 340g/m2 Szary Poczta Polska List M Komplet 10 szt.
8,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x150mm 3W B 380g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
68,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 900x200x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
50,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 900x200x350mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 59,30 zł brutto58,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,87 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 53,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 53,40 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,27 zł brutto17,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,34 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,27 zł -10%
Teraz taniej o10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 64,50 zł brutto56,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,68 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 51,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 51,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x450mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 60,50 zł brutto60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 49,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,10 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x700mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 14,92 zł brutto13,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,13 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,94 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 279x88x109mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 27,80 zł brutto24,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,22 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,60 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
137,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1300x600x600mm 3W B 320g/m2 Szary 1 szt.
19,35 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
67,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,36 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
49,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.