Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x400x200mm 3W B 320g/m2 Szary Pocztex M Komplet 20 szt.
79,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,60 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
47,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
42,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x800mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 21,38 zł brutto18,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x800mm 5W EB 490g/m2 Szary 1 szt.
11,21 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x250mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 130,20 zł brutto114,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,73 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 104,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 104,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x450mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 136,00 zł brutto119,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,97 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 108,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 108,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 5W EB 610g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
66,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
75,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x350mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
100,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
110,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 23,39 zł brutto23,16 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,16 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,05 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 800x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
44,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 410g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
30,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.