Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x60mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
18,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
58,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x100mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 20 szt.
139,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x450mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
76,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x500mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x250mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
145,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 31,20 zł brutto21,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,07 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,60 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 410g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 28,20 zł brutto19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,80 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x350x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x250x80mm 3W E 420g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
57,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
134,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.