Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 350x350x500mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
98,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x150x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
126,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 440g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 39,60 zł brutto27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 32,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,20 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x80mm 5W EB 490g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
117,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 800x200x150mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 78,60 zł brutto77,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,89 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 70,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 160x120x50mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 40 szt.
42,00 zł brutto / komplet za 40 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
34,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x700mm 3W C 540g/m2 Szary 1 szt.
14,97 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x300x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x250x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 410x380x640mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
142,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(14,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.