Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x400x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
115,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
20,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x80mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 78,40 zł brutto73,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,66 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 66,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 180x100x70mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 132x84x102mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
11,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 230x130x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 320g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 20 szt.
96,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x50mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
34,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 182x89x108mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 38,80 zł brutto38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x100x145mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 40,40 zł brutto31,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 28,24 zł brutto24,85 zł brutto / szt. za 1 szt.
(24,85 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,59 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x300mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
12,35 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 3W B 470g/m2 Szary 1 szt.
16,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 3W C 530g/m2 Szary 1 szt.
13,54 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,54 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na segregatory z uchwytami 500x305x325mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,10 zł brutto85,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,70 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x600mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
14,67 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x500mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
150,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(15,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
19,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
86,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.