Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 350x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
17,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x120x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x100mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
64,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
38,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
54,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
53,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
27,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x80mm 3W E 370g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x120x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x230x20mm 3W E 310g/m2 Szary Poczta Polska List M Komplet 20 szt.
18,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
33,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 300x200x100mm 3W B 400g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 82,20 zł brutto56,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 66,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,80 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.