Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 121x89x73mm wew. 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,86 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 265x135x136mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,75 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
85,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 340x300x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 116,60 zł brutto102,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,13 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 93,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 93,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1200x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,12 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x100x20mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 16,20 zł brutto16,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,80 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,40 zł --19%
Teraz taniej o-19%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x20mm 3W E 350g/m2 Biały Poczta Polska List S Komplet 20 szt.
Cena regularna: 15,00 zł brutto13,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,66 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,20 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
96,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x20mm 3W E 310g/m2 Szary Poczta Polska List S Komplet 20 szt.
23,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 400x300x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x150x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 50 szt.
Cena regularna: 95,50 zł brutto65,00 zł brutto / komplet za 50 szt.
(1,30 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 77,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 77,50 zł -16%
Teraz taniej o16%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x100x20mm 3W E 310g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 17,60 zł brutto15,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,77 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,20 zł --8%
Teraz taniej o-8%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 620x400x400mm 3W C 530g/m2 Szary Pocztex L Komplet 20 szt.
Cena regularna: 221,20 zł brutto194,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,74 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 177,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 177,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 200x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
18,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 160x120x50mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 40 szt.
43,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x330x400mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 103,60 zł brutto91,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,12 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 82,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 82,90 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 3W B 320g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
78,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
21,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,63 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.