Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton fasonowy 318x225x47mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 10 szt.
17,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
65,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 180x180x180mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
29,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 150x150x150mm wew. 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
26,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x80mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,84 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x120x60mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
15,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x400mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x250mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 10 szt.
Cena regularna: 25,30 zł brutto25,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(2,51 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą 250x200x80mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
36,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
12,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x250x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
49,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,48 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.