Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 800x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
10,40 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x100x20mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 10 szt.
5,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(0,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton Multimail 310x215x30mm 3W B 310g/m2 Szary Komplet 10 szt.
16,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
22,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x150x150mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
114,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x100mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
18,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(0,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x250x80mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
15,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
98,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x100mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
49,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
24,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
46,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pizzę 320x320x40mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 10 szt.
10,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(1,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x250x200mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 320g/m2 Szary Komplet 20 szt.
32,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 96,40 zł brutto95,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 86,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 86,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 3W B 360g/m2 Biały Komplet 20 szt.
Cena regularna: 35,00 zł brutto30,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,54 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,00 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.