Kartony do pakowania, pudełka i opakowania kartonowe
( ilość produktów: 1194 )
Karton klapowy 600x300x400mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
54,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton na pączki 600x400x85mm wew. 3W B 360g/m2 Szary Paczka 100 szt.
153,00 zł brutto / paczka MAX za 100 szt.
(1,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x200x150mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
36,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(3,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,29 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x600mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
141,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(14,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x350x350mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,17 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x450x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,39 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x250mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,14 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x350mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x100mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x250x250mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 680x380x410mm 3W B 360g/m2 Szary Pocztex XL Komplet 20 szt.
99,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x500mm 3W B 420g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
60,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x200x350mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x200x300mm 3W C 450g/m2 Szary Komplet 10 szt.
46,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.