Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 500x500x500mm 5W EB 490g/m2 Szary 1 szt.
12,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,92 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L 1 szt.
9,92 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,92 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
10,40 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
114,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x700mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,75 zł brutto20,55 zł brutto / szt. za 1 szt.
(20,55 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,68 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 305x215x200mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
80,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,02 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x110mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
83,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,40 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x800mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 18,33 zł brutto14,11 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,11 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,83 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
71,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,55 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
105,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
51,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
48,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
62,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 850x350x250mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
166,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x600mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 15,39 zł brutto13,54 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,54 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,31 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
59,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,98 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
176,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x410mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C 1 szt.
8,64 zł brutto / szt. za 1 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.