Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 600x600x200mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
80,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x800x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,03 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 900x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,51 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,91 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,13 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,13 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,39 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
109,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost B Komplet 10 szt.
65,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x220mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
106,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,76 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,10 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x700mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
166,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(16,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
46,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
129,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
77,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x100mm wew. 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
60,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x350mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
122,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,23 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
120,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.