Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 350x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,60 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
74,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
145,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
172,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,25 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x500mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L 1 szt.
13,18 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
9,47 zł brutto / szt. za 1 szt.
(9,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
72,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,26 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x150mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
70,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,30 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
74,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
104,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x400mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x350x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
97,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
10,71 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,38 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 620x420x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.