Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 600x400x400mm 5W EB 610g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
95,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x700mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
15,80 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,63 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x900mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
222,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(22,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 580x380x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 97,50 zł brutto75,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,51 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,30 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 17,08 zł brutto16,91 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,91 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 15,37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,37 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton na warzywa i owoce 390x290x130mm 5W EB 780g/m2 Czarny Komplet 10 szt.
51,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1200x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,82 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x1200mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 34,61 zł brutto30,46 zł brutto / szt. za 1 szt.
(30,46 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,69 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,22 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,22 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x600mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
125,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x600mm 5W EB 600g/m2 Biały 1 szt.
Cena regularna: 29,58 zł brutto29,28 zł brutto / szt. za 1 szt.
(29,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,62 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x450mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
118,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 10 szt.
108,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
171,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,59 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 5W BC 580g/m2 Biały 1 szt.
Cena regularna: 23,49 zł brutto23,25 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,25 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,14 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
65,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x80mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 20 szt.
195,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(9,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x380x340mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
71,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x600mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex XL 1 szt.
18,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x400mm 5W BC 590g/m2 Szary 1 szt.
14,20 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.