Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 400x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x450mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
76,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,62 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
78,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x500mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,93 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x200mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
55,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,79 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
134,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x500mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
98,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
126,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x80mm 5W EB 490g/m2 Szary InPost A Komplet 20 szt.
117,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,03 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 800x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 410x380x640mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
142,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(14,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
45,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x1000mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 28,24 zł brutto24,85 zł brutto / szt. za 1 szt.
(24,85 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 22,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,59 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x500x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 640x380x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x600mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
14,67 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,67 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x500mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
150,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(15,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
86,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.