Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 800x400x1000mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 30,76 zł brutto27,07 zł brutto / szt. za 1 szt.
(27,07 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,61 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x1100mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 32,74 zł brutto28,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(28,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,19 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x900mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 28,77 zł brutto28,48 zł brutto / szt. za 1 szt.
(28,48 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,89 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x350x350mm 5W BC 560g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
80,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
105,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
76,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
101,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
81,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
98,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,15 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x500mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
119,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
169,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,49 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x500mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
15,53 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
89,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
115,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,76 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W EB 610g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
75,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x250mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
82,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,20 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x400mm 5W EB 490g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
77,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,74 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x310x180mm 5W BC 590g/m2 Szary InPost B Komplet 20 szt.
Cena regularna: 137,00 zł brutto120,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,03 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 109,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1000x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,89 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
75,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x400mm 5W EB 490g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
89,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 5W BC 580g/m2 Biały Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
97,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.