Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 800x400x700mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,04 zł brutto19,84 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,84 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,04 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,96 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x550mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,47 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,47 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x600mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
19,21 zł brutto / szt. za 1 szt.
(19,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,31 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x800mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 18,50 zł brutto16,28 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,28 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 14,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x700mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 14,59 zł brutto12,84 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,84 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,67 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x650mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 14,71 zł brutto12,95 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,95 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,77 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x850mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 19,47 zł brutto14,99 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 13,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,63 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x900mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
18,34 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x80mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
79,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x200x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
87,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,70 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x250x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
103,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x200mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
94,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 1100x300x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 560x230x145mm wew. 5W EB 630g/m2 Biały Komplet 15 szt.
Cena regularna: 75,60 zł brutto74,85 zł brutto / komplet za 15 szt.
(4,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 68,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 790x600x205mm 5W BC 770g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 20,24 zł brutto20,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(20,04 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 18,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18,22 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x190mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
86,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,30 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
94,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
88,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,44 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.