Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 300x200x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
54,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,45 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
83,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
31,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,57 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
68,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,42 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x350x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
93,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,65 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na koła 500x500x550mm 5W BC 690g/m2 Szary Komplet 4 szt.
57,56 zł brutto / komplet za 4 szt.
(14,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 15-16 cali 440x440x240mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
38,08 zł brutto / komplet za 4 szt.
(9,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 17-18 cali 490x490x260mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
34,56 zł brutto / komplet za 4 szt.
(8,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 19-20 cali 540x540x280mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
41,40 zł brutto / komplet za 4 szt.
(10,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na felgi 21-22 cale 590x590x300mm wew. 5W BC 630g/m2 szary Komplet 4 szt.
49,24 zł brutto / komplet za 4 szt.
(12,31 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy na koła 520x520x550mm 5W BC 690g/m2 Szary Komplet 4 szt.
60,76 zł brutto / komplet za 4 szt.
(15,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x450mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 118,80 zł brutto117,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,76 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 106,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 106,90 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x600mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x550mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 122,90 zł brutto121,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(12,17 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 110,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 110,60 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x500x550mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 100,90 zł brutto99,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,99 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 90,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 90,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x500mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
81,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x400mm 5W EB 610g/m2 Szary 1 szt.
7,77 zł brutto / szt. za 1 szt.
(7,77 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x450mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
110,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,08 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x350mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
97,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,78 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
91,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,11 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
11,68 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,68 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x150mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,88 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,88 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.