Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 800x600x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,86 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,86 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,75 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
85,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,56 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 340x300x250mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 116,60 zł brutto102,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,13 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 93,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 93,20 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 1200x400x400mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,12 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,12 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x330x400mm 5W BC 590g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 103,60 zł brutto91,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,12 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 82,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 82,90 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x500x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
12,63 zł brutto / szt. za 1 szt.
(12,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
89,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,95 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
17,04 zł brutto / szt. za 1 szt.
(17,04 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x600x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
15,60 zł brutto / szt. za 1 szt.
(15,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x800mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 21,38 zł brutto18,81 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,81 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 17,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,10 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x800mm 5W EB 490g/m2 Szary 1 szt.
11,21 zł brutto / szt. za 1 szt.
(11,21 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x550x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
116,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x450mm 5W EB 610g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 136,00 zł brutto119,70 zł brutto / komplet za 10 szt.
(11,97 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 108,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 108,80 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x200mm 5W EB 610g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
66,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,61 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
75,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
60,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x350mm 5W BC 630g/m2 Szary InPost C Komplet 10 szt.
100,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,00 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
110,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x350x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x500mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
Cena regularna: 23,39 zł brutto23,16 zł brutto / szt. za 1 szt.
(23,16 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,05 zł --10%
Teraz taniej o-10%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy długi 800x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
44,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
58,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,83 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.