Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 400x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
81,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy podłużny 1000x200x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
68,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,80 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
82,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
61,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,07 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
103,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
Cena regularna: 55,80 zł brutto44,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,23 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,80 zł -20%
Teraz taniej o20%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x300x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
118,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x450x250mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
106,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,66 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x250x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x150mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x200x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
52,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
64,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,46 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x350mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
101,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(10,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
170,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(8,50 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W BC 580g/m2 Biały Komplet 20 szt.
147,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,38 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x150mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 10 szt.
62,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x400mm 5W BC 560g/m2 Szary 1 szt.
10,27 zł brutto / szt. za 1 szt.
(10,27 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x200x100mm wew. 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
70,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,52 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x200x450mm 5W EB 580g/m2 Szary Komplet 10 szt.
Cena regularna: 60,50 zł brutto60,00 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,00 zł / szt.)
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 49,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,10 zł --22%
Teraz taniej o-22%
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x200x110mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
63,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x100mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
137,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,89 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.