Kartony 5-warstwowe
( ilość produktów: 271 )
Karton klapowy 800x400x350mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
18,17 zł brutto / szt. za 1 szt.
(18,17 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
14,29 zł brutto / szt. za 1 szt.
(14,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x600mm 5W BC 630g/m2 Szary Pocztex L Komplet 10 szt.
141,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(14,18 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 700x450x450mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,39 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,39 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x600x250mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
16,14 zł brutto / szt. za 1 szt.
(16,14 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x250x400mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,05 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x200mm 5W BC 560g/m2 Szary Pocztex M Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.