300 mm
( ilość produktów: 94 )
Karton klapowy 550x550x300mm 5W BC 630g/m2 Szary 1 szt.
13,90 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,90 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 200x200x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,51 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x450x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
89,90 zł brutto / komplet za 10 szt.
(8,99 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,20 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,72 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x150x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
50,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,53 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
8,33 zł brutto / szt. za 1 szt.
(8,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 20 szt.
154,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(7,73 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x300x300mm 3W C 430g/m2 Szary Komplet 10 szt.
47,10 zł brutto / komplet za 10 szt.
(4,71 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x400x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 10 szt.
63,40 zł brutto / komplet za 10 szt.
(6,34 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x500x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
94,30 zł brutto / komplet za 10 szt.
(9,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x350x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,84 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 550x500x300mm 5W BC 590g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A 1 szt.
13,43 zł brutto / szt. za 1 szt.
(13,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 350x350x300mm 3W B 420g/m2 Szary Komplet 20 szt.
121,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,06 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W B 380g/m2 Biały Komplet 20 szt.
85,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 600x400x300mm 3W C 530g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
72,80 zł brutto / komplet za 10 szt.
(7,28 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 800x400x300mm 5W BC 630g/m2 Szary Komplet 10 szt.
131,60 zł brutto / komplet za 10 szt.
(13,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W C 530g/m2 Szary Komplet 20 szt.
108,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,41 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
76,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 500x400x300mm 3W B 380g/m2 Szary Poczta Polska Paczka A Komplet 10 szt.
57,50 zł brutto / komplet za 10 szt.
(5,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 5W EB 490g/m2 Szary Komplet 20 szt.
99,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,96 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 450x300x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
112,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,64 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 400x300x300mm 5W BC 560g/m2 Szary Komplet 20 szt.
125,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(6,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 300x300x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
72,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton klapowy 250x250x300mm 3W B 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
67,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,37 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.