SBklVikI_bY
( ilość produktów: 85 )
Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
96,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(4,81 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
35,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,75 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
28,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,43 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
40,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,01 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
41,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
37,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,85 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
39,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,97 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 400x300x150mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
101,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(5,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 180x100x70mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
27,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,35 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x80mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 180x100x70mm 3W E 410g/m2 Biały Komplet 20 szt.
26,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,33 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x200x80mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
33,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,69 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm 3W E 390g/m2 Szary Komplet 20 szt.
23,20 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,16 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x200x60mm 3W E 340g/m2 Szary Komplet 20 szt.
25,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,25 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x150mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
57,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,87 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
22,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,10 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x100mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
32,60 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,63 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x60mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
21,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,09 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 160x120x60mm wew. 3W E 370g/m2 Biały Komplet 40 szt.
37,60 zł brutto / komplet za 40 szt.
(0,94 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 250x150x100mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
36,40 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,82 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 200x150x80mm 3W E 350g/m2 Biały Komplet 20 szt.
25,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(1,29 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 320x220x60mm 3W E 390g/m2 Biały-Biały Komplet 20 szt.
44,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,24 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 350x250x150mm 3W E 370g/m2 Biały Komplet 20 szt.
72,00 zł brutto / komplet za 20 szt.
(3,60 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.

Karton fasonowy 300x200x100mm 3W E 380g/m2 Szary Komplet 20 szt.
43,80 zł brutto / komplet za 20 szt.
(2,19 zł / szt.)
Kup więcej od / szt.